Kanapė negali būti kontroliuojama griežčiau, nei alkoholis.

VšĮ Kanapių kultūros draugija, nesutinka su šiuo metu Lietuvos Respublikoje galiojančiais įstatymais ir žmogaus teisių suvaržymais.

Mes manome, kad Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos mokslo ir švietimo ministerija, Lietuvos žmogaus teisių centras, Lietuvos Respublikos Konstitucinis teismas ir narkotikų, vaistų ir alkoholio kontrolės departamentas, turi priimti vieningą ir visuomenę tenkinanti sprendimą, dėl kanapių ir jos dalių medicininio ir rekreacinio naudojimo.

Nesakome, kad alkoholis žinant jo žalą organizmui turi būti uždraustas. Bet žinant, kanapių itin mažą žalą organizmui, mes prašome, kad ji ir jos dalys, būtų kontroliuojami, ne griežčiau nei alkoholiniai gėrimai.

Net ir kanapių veikimo metu organizme, asmuo nepraranda savikontrolės taip, kaip ją praranda alkoholio paveikti asmenys.

Bausti ir atimti laisvę iš piliečių, kurie nepadarė jokio smurtinio ar turtinio nusikaltimo, persekioti ar kitaip jiems inkriminuoti padarytą nusikalstamą veiką, dėl kanapės ir jos dalių disponavimo ar auginimo savo reikmėms ar gydymo tikslams, yra šiurkštus Lietuvos Respublikos Konstitucijos pažeidimas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s