Gamta – tai ne nusikaltimas! Mes – ne nusikaltėliai!

Nusikaltėliai yra ne tik tie žmonės, kurie draudžia kanapes dėl savanaudiškų tikslų ar žinių trūkumo… Bet ir tie kurie žino, kad kanapės gali padėti žmonėms ir nieko dėl to nedaro.

Mūsų tyla – yra jų galia. Kol mes visi tylėsime ir nesiimsime jokių veiksmų, kurie galėtų pakeisti šiuo metu Lietuvos Respublikoje esančius įstatymus ir draudimus, tol ir toliau korumpuoti asmenys pelnysis iš žmonių silpnybių ir apsunkins mums priėjimą prie gamtos teikiamų privalumų.

Visų valstybės tarnautojų tikslas yra užtikrinti mūsų saugumą, viešąją tvarką, priimti sprendimus naudingus šalies ekonomikai ir visuomenei, suteikti mums tinkamiausią gydymo būdą ir ginti mūsų teises bei interesus. Valdžia yra sukurta tam, kad tarnautų tautai.

Iki šiol mes matome tik žiaurumą, žeminimą, naudojamą smurtą, persekiojimą ir įkalinimą tų žmonių, kurie nepadarė jokio smurtinio ar turtinio nusikaltimo. Tik patys įstatymai juos padaro nusikaltėliais. Politinė ir teisinė sistema prasilenkia su logika ir mokslu.

Daugelio išsivysčiusių demokratinių pasaulio valstybių įstatymų leidėjai vadovaujasi mokslininkų ir specialistų išvadomis. Tai verčia mus stipriai abejoti, kad Lietuvos Respublikos įstatymai yra leidžiami atsižvelgiant į patvirtintas mokslines išvadas. Tai reiškia, kad žmonės šiuo metu užimantys tam tikrus valstybės tarnautojų postus, nesugeba tinkamai vykdyti užimamų pareigų.

Gamta – tai ne nusikaltimas! Mes – ne nusikaltėliai!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s