Apie mus

kkd1-baltas

Viešoji Įstaiga “Kanapių kultūros draugija“ vykdo švietėjišką veiklą, susijusią su kanapės (Cannabaceae) šeimos augalu. Mes kovojame už tai, kad kanapė ir jos dalys būtų pasiekiamos Lietuvoje sergantiems žmonėms ir pramoginiam vartojimui.

Besivystančiame technologijų amžiuje, organizacija skleidžia laisvą, viešą, lengvai pasiekiamą ir patvirtiną informaciją apie mokslo pasiekimus, atradimus, bei naujausius gydymo būdus susijusius su kanapėmis.

Organizacijos tikslas yra supažindinti visuomenę, medicinos, verslo atstovus ir valstybės pareigūnus su naujausiomis ir patvirtintomis mokslinių studijų išvadomis ir tyrimų rezultatais. apie šio augalo poveikį žmogaus organizmui.

Kanapių kultūros draugijos nariai, nori atkreipti Lietuvos Respublikos visuomenės (tuo pačiu ir valstybės tarnautojų) dėmesį į šalyje galiojančius Lietuvos Respublikos Baudžiamojo Kodekso įstatymuose esančius žmogaus teisių suvaržymus, pačiai Lietuvos valstybei nepalankius ir nepelningus sprendimus.

Mes nesiekiame jokio asmeninio pelno, bet pasiliekame teisę priimti paramą, reikalingą plėtoti švietėjiškai veiklai, viešu renginių organizavimui, bei teisinėms išlaidoms. Draugijos atstovai ketina bendrauti su kitų ES valstybių medicinos ir verslo specialistais, esant galimybei – plėtoti veiklą ir kitose Europos Sąjungos šalyse.
Draugijos nariai neparduoda ir neperka jokių produktų kurie būtų draudžiami Lietuvos Respublikos įstatymų.

Į šią draugiją priimami visi norintieji vykdyti savanorišką veiklą, pritariantys organizacijos idėjoms

The Union Of Cannabis Culture – Lithuania