Kaip užbaigti draudimus: kitų šalių patirtis | Cannabis University | Cannabis Liberation Day 2017

Birželio mėnesį, Amsterdame vykusioje kanapių laisvės šventėje (Cannabis Liberation day 2017), buvo galima ne tik turiningai praleisti laiką su draugais, bet ir pabendrauti su kanapių mylėtojais, gydytojais ir įteisinimo aktyvistais iš viso pasaulio.

Šiais metais, Cannabis News Network, šventės vietoje pastatė didelę palapinę, kurioje įrengė „Kanapių universitetą“. Ten vyko paskaitos ir diskusijos su garsiausiais kanapių specialistais, kurie dalinosi savo žiniomis, įžvalgomis ir nuomone apie sparčiai besiplečiantį kanapių panaudojimą ir įteisinimą pasauliniu mastu.

univer2

Norime su jumis pasidalinti, šiuo intriguojančiu vaizdo įrašu (anglų kalba), apie skirtingų pasaulio valstybių patirtį siekiant nutraukti kanapių draudimą. Šiose debatuose nevengiama aštrios kritikos, kompanijoms monopolizavusioms medicininių kanapių rinką.

Debatų svečiai:

CLARK FRENCH (Jungtinė Karalystė) – Kanapių pacientas kovojantis už medicininį ir pramoginį kanapių įteisinimą Jungtinėje Karalystėje. Jis yra jungtinio pacientų aljanso (United Patients Alliance) steigėjas ir ne pelno siekiančios organizacijos NORML UK narys. Ši organizacija kovoja už teisingos informacijos apie kanapes teikimą ir sąžiningus kanapių kontrolės įstatymus, kurie būtų paremti naujausiais moksliniais tyrimais.

ROBERT VEVERKA (Čekija) – Didžiausios Čekijos organizacijos už kanapių legalizavimą Legalizace.ce prezidentas, žurnalo „Legalizace“ redaktorius. 2013 metais jis buvo Piratų partijos kandidatas Europos parlamento rinkimuose.

JAMES BURTON (JAV) – Kanapių ekspertas, pacientas, augintojas, kuris dėl JAV teisėsaugos institucijų persekiojimo, buvo priverstas emigruoti į Nyderlandus. Jis buvo pirmasis didelio masto medicininių kanapių augintojas Nyderlanduose, kanapių instituto (Stichting Institute of Medical Marijuana) direktorius. Po to kai BEDROCAN monopolizavo medicininių kanapių rinką Nyderlanduose, James Burton vadovaujamas institutas bankrutavo ir jis buvo priverstas nutraukti savo veiklą.

MICHAEL KNODT (Vokietija) – Leafly korespondentas Vokietijoje, kanapių legalizavimo aktyvistas, vyriausiasis žurnalo „Hanf Journal“ redaktorius. Daugybės vokiškų ir angliškų publikacijų apie kanapes autorius. Jo darbai publikuojami VICE Magazine, Hemp Journal, Grow!, Sensi Seeds blog’e.

SEAN CARNEY (JAV) – Wall Street žurnalo Čekijoje korespondentas, Europos medicinos agentūros (EMA) kompanijos „Tilray” verslo plėtros direktorius. Ši kompanija yra viena iš didžiausių legalios medicininių kanapių rinkos žaidėjų.

Kanapių kultūros draugijos nariai siekia, kad kanapės ir jų medicininis potencialas būtų išnaudotas maksimaliai, o šis vaistas pasiekiamas kiekvienam. Mums nereikia nei farmacijos kompanijų, nei įstatymų kontroliuojančių kanapes ir jos produktų gamybą ar vartojimą. Lietuvos Sveikatos Apsaugos Ministerija ir jai pavaldžios institucijos turi pasirūpinti, kad kanapės ir jų gaminiai nebūtų jokiame draudžiamų medžiagų sąraše. Net ir natūralūs ir oficialūs kanapių vaistai kaip BEDROCAN, niekada neatitiks Lietuvos piliečių poreikių, nei kainos, nei kokybės atžvilgiu. Mes privalome turėti teisę auginti ir gaminti vaistus savo sveikatos gerinimui!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s