Rick Simpson interviu | Kanapių universitetas | Cannabis Liberation Day 2017

Birželio 11 dieną Amsterdamo Flevo parke vyko festivalis pavadinimu „Kanapių išlaisvinimo diena“ (Cannabis Liberation Day). Kanapių turgelis, kanapių universitetas, skanus maistas, ore sklandantis malonus kanapių kvapas ir gera muzika sukūrė užburiančią atmosferą. Ten apsilankė ir Kanapių kultūros draugijos nariai, kur turėjo progą gyvai išgirsti šią uždegančią Rick Simpson kalbą.

Rick Simpson yra kanadietis, kuris dar 2003 metais, naudodamas kanapių aliejų, išsigydė odos vėžį. Iki to laiko kanapių aliejų jis naudojo savo negalavimams, kurie pasireiškė po patirtos galvos traumos, gydyti. Aliejų jis nusprendė pasigaminti kaip alternatyvą kanapių rūkymui.

Netrukus jis atrado, jog šis aliejus veiksmingas gydant ir daugumą kitų ligų. Taip jis pradėjo savo kanapių revoliuciją. Jis visiems pasakojo, kaip pasigaminti kanapių aliejų. Mokė, kaip juo gydytis, rinko visus įrodymus ir nuolat teikė juos įvairioms institucijoms, tačiau buvo ignoruojamas.

Per šitiek metų kanapių situacija pasaulyje stipriai pasikeitė į gerąją pusę, tačiau pagrindinis tikslas dar nepasiektas. Rick Simpson iki šiol visiems kartoja paprastą tiesą – kanapių aliejus yra nemokamas, lengvai pagaminamas ir efektyvus vaistas. Jis skatina žmones vienytis ir kovoti už savo teises, rankose turint svarius įrodymus ir mokslines išvadas. Jų yra daugiau nei pakankamai.

67-rių kanapių aktyvistas yra parašęs knygą, kurioje aprašytos jo vertingos žinios ir sukaupta patirtis naudojant kanapių aliejų įvairioms ligoms gydyti.

20158250_1526502794036938_775772635_n

Rick Simpson manymu, mums nereikia reikalauti legalizacijos. Mums reikia kovoti, jog šalių vyriausybės panaikintų kvailus ir nesąžiningus įstatymus, kurie skatina korupciją. Valdžia neturi ir niekada neturėjo jokių teisių kontroliuoti šį augalą.

 „Kas yra tie žmones, manantys, kad turi teisę mums aiškinti, jog negalime auginti šio Dievo duoto augalo. Kokia teisę jie turi tai daryti? Politikai turi dideles kišenes ir jie nori, kad jos būtų pilnos. Mes jiems mokame geras algas ir jie turėtų dirbti mums. Bet taip nėra ir tai akivaizdu. Žvelgiant į mokslinius rezultatus ir kitus įrodymus, visi geriausi pasaulio ekspertai sutinka su legalizavimu ir laisvu augalo naudojimu. Leiskite žmonėms patiems auginti, leiskite žmonėms patiems gaminti sau vaistus, jeigu jie to nori. Net Biblija sako, kad mes turime tokią teisę!” – sake Rick Simpson.

Jo manymu, mums labai pasisekė, jog turime stiprių indica veislių su aukšta THC koncentracija, kurios yra ypač efektyvios gydant vėžį ir kitas sunkias ligas. Skirtingų veislių kanapės turi skirtingas medicinines savybes, todėl yra labai svarbu, jog kiekvienam pacientui būtų suteikta teisė pasigaminti ekstraktą iš jam tinkamos kanapių veislės.

IMG_20170611_135829

Pagaliau kanapės sulaukia vis didesnio pripažinimo visame pasaulyje. Net ir JAV – šių visų draudimų iniciatorė, keičia nuomonę. Viskas keičiasi ir aiškėja paprasta tiesa – gamtos patobulinti neįmanoma. Manoma, jog kanapės ateityje bus naujasis medicinos veidas nušluosiantis farmacijos industriją.

Klausimas lieka tik kada pasieksime tikslą?

Atsakymas – kai visi susivienysime! Domėkitės, mokykitės ir dalinkitės informacija su kitais!

Valdžia – tai paskutinė likusi kliūtis.

 

VšĮ Kanapių kultūros draugija

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s