Jungtinės Karalystės kanapių draudimai, sukūrė pogrindinę medicininių kanapių rinką.

Jungtinėje Karalystėje dažnai kyla diskusijos, dėl kanapių panaudojimo medicinoje. Tačiau kanapės vis dar yra draudžiamos ir ligoniams nepasiekiamos. Ši situacija įtakoja pogrindinio ir nelegalaus verslo augimą.

Jungtinėje Karalystėje daugelis žmonių vartoja kanapes, nemaža dalis, jas augina patys. Turint mažą kiekį kanapių savo reikmėms, neretai galima išvengti atsakomybės, nes didžiausiais pareigūnų taikinys yra kontrabanda ir stambūs prekeiviai. Už labai didelio kiekio kanapių laikymą neįrodžius tikslo platinti, laisvę galima prarasti iki 5 metų, o už labai didelio kiekio prekybą ar gaminimą, net iki 14 metų. Už šiuos nusikaltimus gali būti skirtos ir didžiulės piniginės bausmės. Nepaisant šios rizikos, kai kurie žmonės tiekia kanapes stipriai sergantiems ligoniams, kurių gydymui jos labai reikalingos.

 

paul-vice-weed

Paul Webster – vienišas dviejų vaikų tėvas, ilgus metus kentėjo sekinantį galvos skausmą, dėl migrenos. Jokie gydytojų išrašyti receptiniai vaistai, realiai nepadėjo išsivaduoti iš ligos gniaužtų. Ši liga neabejotinai trukdė rūpintis vaikais, būti geru tėvu ir gyventi normalų gyvenimą. Paul tikėjo, kad kanapės yra jo vienintelė išeitis. Puikiai apsvarstęs galimą riziką, pasekmes ir galimą naudą, jis nusprendė pasinaudoti pogrindinio medicininių kanapių tiekėjo paslaugomis.

 

vice-weed-hydro

Hydro – taip save pavadinęs, nelegalus kanapių augintojas, jau tapęs daugelio pacientų herojumi, norėdamas įrodyti, jog kanapės skirtos ne tik apsvaigti, Jungtinėje Karalystėje sergantiems žmonėms tiekia kanapes ir jų produktus. Jis nemokamai atidavė jau apie 20 000 svarų vertės kanapių ir jų produktų. Šimtai, o galbūt ir tūkstančiai kilogramų marihuanos jau yra išdalinta sergantiems žmonėms. Hydro puikiai žino ir supranta kanapių medicininę vertę.

Kol valdžia riboja priėjimą prie medicininių kanapių, tol ligoniai turi rizikuoti savo ir savo šeimos gerove ir ieškoti kanapių produktų pogrindyje. Gerai, kad yra žmonių, kuriems pagalba sunkiai sergančiajam yra svarbiau už pinigus ar įstatymus. Kol valdžia išlieka abejinga medicininėms kanapėms, ligos užvaldo žmones, kai kurios gyvybės užgęsta… Laikas yra sergančiųjų priešas, todėl laukti kol valdžia įteisins kanapių medicininį vartojimą yra beprasmiška… Liga nesirenka, liga nelaukia…

Autorius : VšĮ Kanapių kultūros draugija

Šaltiniai:

https://www.endoca.com/blog/news/underground-medical-marijuana-movement-supplies-cannabis-oil-pain/

http://www.independent.co.uk/life-style/health-and-families/how-the-uks-drug-laws-have-created-an-underground-medical-marijuana-scene-a7417166.html

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s