Veislė : Marley’s Collie

BOB MARLEY (Robert Nesta Marley), gimė 1945 m. vasario 6 dieną, mirė 1981 m.gegužės 11 dieną.

Kanapių kultūros draugijos nariai sveikina Bob Marley, su gimimo diena.

Šis žmogus yra vienas iš žinomiausių o galbūt ir žinomiausias kanapių kultūros atstovas. Jo muzika, idėjos ir darbas iki šiol gerbėjams yra įkvėpimas. Bob Marley meilė, taikios idėjos ir sielą virpinanti kūryba skatina žmones labiau vertinti gyvenimą, kitą žmogų ir gamtą.

Jeigu Lietuvoje kanapės kultivavimas būtų įteisintas, tai visi Bob Marley atminimui galėtume pasisodinti po kanapės augalą – Marley‘s Collie.

Šis indikos ir sativos (Jamaican Sativa X Afghani Indica ) hibridas buvo sukurtas kanapių karaliaus Bob Marley garbei. Žodis „Collie“ yra vartojamas Jamaikoje kaip žargonas įvardinant kanapę. Veislę išvedė „Sensi Seeds“ (Nyderlandai) ir 1999m. ši veislė laimėjo „High Life Cup“ taurę.

Lipnūs ir „spygliuoti“ žiedai, skleidžia aštriai saldų aromatą su greipfruto prieskoniu. Skonis lyg švelniai saldžių citrusinių vaisių. Aukštas THK kiekis suteikia giliai ramų ir atpalaiduojantį jausmą kūnui ir protui. Tai padeda puikiai atsipalaiduoti po įtemptos dienos darbų ir sugrąžinti harmoniją savo mintyse, filosofinės ir taikios mintys gali būti puikiai panaudotos kūryboje.

Medicininis panaudojimas gydant skausmo malšinimui, nemigai, nerimui, traukuliams, migrenai, artritui, glaukomai, depresijai, raumenų spazmams ir apetito sutrikimams.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s